Vytvořit poptávku

Jak probíhá výroba videa

Na začátku se rozhodněte jestli vaše video bude animované, natáčené nebo využijete obě dvě možnosti. 💡 Výroba videa a animace se skládá ze tří základních částí. Z preprodukce do které patří především příprava scénáře. Další část je produkce, kam zahrnujeme natáčení videa, přípravu materiálu nebo výrobu animací. V poslední řadě je postprodukce, kam patří speciální efekty a finalizace videa s audiem.

Jak se vyrábí video a animace

Nejčastější otázky a odpovědi při výrobě videa a animace

 

Kolik stojí výroba videa?

O ceně nerozhoduje jen délka videa, ale náročnost zpracování a náklady na výrobu. Ideální pro sestavení kalkulace je vycházet z ukázky inspirativního videa, které se vám líbí. Rádi vám vytvoříme předběžný rozpočet na základě  inspirativního videa. Cena se odvíjí od počtu grafických částí, náročnosti technického zpracování a délky videa. Další postup může být obrácený, zákazník má k dispozici pevný rozpočet na výrobu videa a my pro něj navrhneme nejlepší řešení v rámci rozpočtu. Rádi vám poradíme a pomůžeme vybrat nejvhodnější kreativu.

Jak vytvořit scénář videa?

Nejprve napište námět v cca 3-5 bodech a do něj vložte nejdůležitější sdělení. Teprve potom se můžete rozepsat. Pamatujte si, že do jedné minuty videa se vejde maximálně 130 slov mluveného komentáře. Chcete se dozvědět více informací jak se píše scénář? Podívejte se zde. Rádi vám pomůžeme se scénářem a společně rozpracujeme vše do detailů. Napište nám co chcete vašemu divákovi sdělit a jaký je váš cíl. Nezapomeňte, že začátek a závěr videa je nejdůležitější.

Je potřeba zhotovit storyboard?

My doporučujeme vložit do scénáře storyboard, který perfektně sjednotí veškeré informace pro realizaci natáčení a tvorbu animací. Rádi vám kompletně vše vytvoříme. Storyboard nemusí být vždy kreslený, stačí použít fotografie nebo obrázky z internetu. Díky storybordu ve scénáři máte jasnou představu a plnou kontrolu nad výrobou videa.

Je lepší video s voiceoverem?

Jestli vytváříte vysvětlující video, tak jednoznačně voiceover je potřeba. Díky mluvenému slovu, jsme schopni v jedné minutě předat divákovi více informací. My vám nabídneme z naší databáze několik profesionálních herců. K dispozici máme charismatické hlasy rodilých mluvčích v CZ, SK, EN, DE a mnoho dalších jazycích. Kvalitní voice-over nahrajeme v profesionálním audiostudiu.

Jak probíhá naše spolupráce s klientem?

 1. Nejdříve si schválíme spolupráci a inspirativní video. Rezervujeme klientovi čas na výrobu videa a posíláme návrh smlouvy. Výroba většinou trvá 2-4 týdny od schválení scénáře.
 2. Na základě vstupních informací které získáme od klienta, připravíme scénář videa a jeho realizaci.
 3. Společně schválíme kreativu a styl zpracování videa.
 4. Vyladíme scénář a texty pro tvorbu videa.
 5. Realizujeme natáčení nebo tvorbu animací a posíláme část videa ke kontrole.
 6. Dokončujeme video a posíláme ke kontrole. Schválené video zasíláme klientovi po datovém uložišti. A je hotovo!

Využijte naše zkušenosti. Jako dlouholetý výrobce videí máme vypracovaný efektivní systém pro návrh a výrobu videí, který klientům šetří čas a náklady. Rádi vám připravíme perfektní scénář a vyrobíme super video. 💡 Podívejte se na možnosti zpracování videa.

 

⭐ Zeptejte se nás na možnosti řešení

Vytvoříme vám video, které se vám vyplatí

Zeptejte se nás na možnosti řešení vašeho videa.

  Kontakt: + 420 775 127 006, VideoAnimace@VideoAnimace.com
  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
  Nahoru