Vytvořit poptávku

Výroba videa krok za krokem

Výroba videa a animace se skládá, ze tří základních částí. Preprodukce, produkce a postprodukce. Na začátku se rozhodněte, zda vytvořit video animované nebo hrané. Potom vám připravíme perfektní scénář videa na základě vašeho námětu. Umíme materiál skvěle kombinovat, sestříhat a animovat do úspěšného výsledku.

Výroba videa

Jak postupovat při výrobě videa a animace

Jako výrobce videí máme bohaté zkušenosti a díky efektivnímu systému šetříme klientům čas a náklady na výrobu videa. Podívejte se na jednotlivé kroky v tvorbě videa.

1. Cena videa a kreativí zpracování

O ceně nerozhoduje jen délka videa, ale náročnost zpracování a náklady na výrobu. Ideální pro kalkulaci je poslat nám odkaz na video, které se vám líbí můžete k tomu napsat i pár informací. Na základě vaši poptávky a odkazu na inspirativní video vám sestavíme rozpočet. Cena se odvíjí od počtu grafických částí, náročnosti technického zpracování a délky videa. Další postup je, že víme předem jaký má zákazník rozpočet a podle toho vytvoříme kreativitu a způsob zpracovaní. Rádi vám poradíme, jaký styl videa zvolit.

2. Scénář videa

Na základě vašeho námětu v 5-10 bodech, vám navrhneme scénář, který společně vybrousíme do detailů. Napište nám co chcete zákazníkovi sdělit a jaký je váš cíl. Začátek a závěr videa je nejdůležitější. Nezapomeňte na výzvu k akci.

3. Storyboard

Vytvoříme vám storyboard, který sjednotí scénář, grafiku a mluvené slovo. Postupně projdeme veškeré kroky a odsouhlasíme si grafické části pro výrobu. Díky našemu systému, máte jasnou představu a plnou kontrolu nad výrobou videa.

4. Hlas herců a hereček

Nabídneme vám hlas z databáze známých herců. K dispozici máme charismatické hlasy rodilých mluvčích v CZ, SK, EN, DE a dalších jazycích. Kvalitní voice-over nahrajeme v profesionálním audiostudiu.

5. Produkce

Produkce udrží všechny procesy realizace videa pohromadě, poradíme vám a navrhne nejlepší řešení pro vaši reklamu. Zakládáme si na rychlé a kvalitní komunikaci se zákazníkem. Produkce zodpovídá za odeslání videa zákazníkovi a řeší jeho další přání.

6. Audio a zvuky

Vybereme hudbu a přidáme do videa zvuky tzv. ruchy, které vytvoří správnou emoci videa. Ruchy oživí video a vtáhnou publikum více do děje. Díky speciálním zvukům dostaneme do animace potřebnou náladu. Mluvené slovo namixuje s audiem a vyvážíme hlasitost. Nakonec obraz videa smícháme s audiem a je hotovo!

 

Ukázky realizovaných videí:

Vytvoříme vám video, které se vám vyplatí

Zeptejte se nás na možnosti řešení vašeho videa.

    Kontakt: + 420 775 127 006, VideoAnimace@VideoAnimace.com
    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
    Nahoru