Vytvořit poptávku

Tvorba animovaných videí

Animované video je skvělý způsob, jak vysvětlit vašim zákazníkům v čem jste nejlepší. Vyberte si styl animace, který se vám líbí a my vám vytvoříme přesně to, co potřebujete.

Proč využívat animovaná videa?

Animované video vám pomůže dobře komunikovat s klienty a někdy rozhodne při nákupu. Rychle a zábavně proškolí vaše zaměstnance. Pokud je animace dobře vytvořená, bude vám hodnotně sloužit několika let. Vysvětlí vše za vás a pracuje neustále 24 hodin denně.

Pojďte s námi tvořit animace

Jsme VideoAnimace, tým specialistů na vysvětlující 2D a 3D animace, které umí vašim zákazníkům nebo zaměstnancům kdykoliv a jednoduchou formou vysvětlit to, co je pro vás důležité.

 

Kontaktujte nás

 

  • Základem úspěšného videa je vytvoření perfektního scénáře a porozumění zvyklostem konkrétního diváka.
  • Našim klientům umíme naslouchat, a i vám navrhneme skvělé řešení. 😉

Jak snadno vytvořit video

Ikona ceny videa

1. Příprava a kalkulace

Nejdříve s klientem vyladíme hlavní sdělení, které chceme ve videu říci a stanovíme si předběžnou délku spotu. Domluvíme pevnou cenu za tvorbu videa a další případné úpravy mimo schválený scénář.

Scénář videa

2. Scénář videa

Jakmile získáme základní informace, začneme realizovat scénář a text k videu. Poté vše pečlivě s klientem projdeme a společně dopracujeme scénář pro tvorbu animace, natáčení a střih videa.

Filmová klapka

3. Tvorba animace

Video začneme tvořit podle schváleného scénáře, klientovi následně pošleme k odsouhlasení ukázku animace. Jakmile klient schválí první část, dokončíme celé video i se zvukem.

Získejte cenovou nabídku

Napište nám v několika bodech co chcete ve videu říci. Přidejte odkaz na videa, která se vám líbí a poslouží jako inspirace.

    Kontakt: + 420 775 127 006, VideoAnimace@VideoAnimace.com
    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
    Nahoru