Vytvořit poptávku

Video marketing
a reklamní kampaně

Pojďme si popovídat o vašem marketingu, sdělte nám své představy. Pomůžeme vám najít optimální řešení pro vaše kampaně. Míříme na váš cíl a respektujeme váš rozpočet.
 ▶ Zeptejte se nás na možnosti spolupráce.

 

Čím lepší je strategie videomarketingu, tím úspěšnější je návratnost

Efektivita vaší kampaně závisí na analýze vašeho produktu, zvolené strategii a individuálním přístupu k vašemu projektu. Nechceme odhalovat všechny procesy videomarketingu do detailů,  ale s potěšením je s vámi budeme osobně sdílet.

 

Ukázky reklamních spotů

Tvorba videokampaně pro videoreklamy.  Pomůžeme vám nastartovat váš videomarketing. Navrhneme vám videokampaň a vytvoříme videoreklamy.

Chcete opravdu účinně zasáhnout vaši cílovou skupinu s nejlepším výsledkem?

Na základě analýzy zvyklostí vašich zákazníků, připravíme reklamních kampaně a vybereme správné styl komunikace. Vytvoříme vám videoreklamu a doručíme videa ke správné cílové skupině potenciálních zákazníků či uživatelů. Máme více než 10 let praxe s reklamami na Facebooku, Instagramu a YouTube.

 1. Pohled na vnitřní trh
  Ponoříme se do vaší firmy do objevování proč, co a jak děláte. Co vás odlišuje od konkurence, na koho cílíte, kdo jsou vlivní hráči a čeho chcete dosáhnout.
 2. Pohled na externí trh
  Dále přichází analýza trhu, obchodu a zákazníků, kde definujeme spouštěče, bariéry a příležitosti. Jak oslovit, zapojit a vést vaše ideální zákazníky k vytvoření konverze.
 3. Vytvoření strategie
  Definujeme přístupy k cílení, taktice a zasílání zpráv, poskytneme doporučení ohledně načasování, rozpočtů a zdrojů. Určíme měření použitá ke sledování výsledků. Plán bude zahrnovat jak video, tak případná další média.
 4. Neustálé zlepšování
  Video marketing je probíhající proces. Každý měsíc nebo čtvrtletí budeme optimalizovat strategii měřením a analýzou výsledků, testováním různých proměnných a neustálým zlepšováním výsledků.

 

Rádi vám navrhneme video pro váš videomarketing. 

💡 Podívejte se na ukázky reklamních spotů

Zeptejte se nás na možnosti řešení

Vstupte do světa video marketingu

  Kontakt: + 420 775 127 006, VideoAnimace@VideoAnimace.com
  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
  Nahoru