Vytvořit poptávku

Video marketing a reklamní kampaně

Tvorba videokampaně pro videoreklamy.  Pomůžeme vám nastartovat váš videomarketing. Navrhneme vám videokampaň a vytvoříme videoreklamy.

Chcete opravdu účinně zasáhnout vaši cílovou skupinu s nejlepším výsledkem?

Čím lepší je strategie video marketingu, tím lepší je návratnost.

Úspěch vaší kampaně závisí na analýze vašeho produktu, zvolené strategii a individuálním přístupu k vašemu projektu. Nechceme zde odhalovat všechny naše procesy do detailů,  ale s potěšením je s vámi budeme osobně sdílet. Podívejte se na základní kroky, které pro vás vytvoříme ve video marketingu.

 1. Pohled na vnitřní trh
  Ponoříme se do vaší firmy; objevování proč, co a jak děláte, co děláte; co vás odlišuje; na koho cílíte; kdo jsou hlavní konkurenti, vrstevníci a vlivní hráči; a čeho chcete dosáhnout?
 2. Pohled na externí trh
  Dále přichází analýza trhu, obchodu a zákazníků, kde definujeme spouštěče, bariéry a příležitosti. Jak oslovit, zapojit a vést vaše ideální zákazníky, aby jednali?
 3. Vytvoření strategie
  Definujeme přístupy k cílení, taktice a zasílání zpráv; poskytneme doporučení ohledně načasování, rozpočtů a zdrojů; určíme měření použitá ke sledování výsledků. Plán bude zahrnovat jak video, tak případná další média.
 4. Neustálé zlepšování
  Video marketing je probíhající proces. Každý měsíc nebo čtvrtletí budeme optimalizovat strategii měřením a analýzou výsledků, testováním různých proměnných a neustálým zlepšováním výsledků.

 

Pojďme tvořit reklamní kampaně a vybudovat náskok před vaší konkurencí.

Vstupte do světa video marketingu, napište nám nebo zavolejte.

Kontakt: + 420 775 127 006, VideoAnimace@VideoAnimace.com
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Nahoru