Vytvořit poptávku

Video marketing a reklamní kampaně

Tvorba videokampaně pro videoreklamy.  Pomůžeme vám nastartovat váš videomarketing. Navrhneme vám videokampaň a vytvoříme videoreklamy.

Chcete opravdu účinně zasáhnout vaši cílovou skupinu s nejlepším výsledkem?

 

Čím lepší je strategie videomarketingu, tím lepší je návratnost.

Úspěch vaší kampaně závisí na analýze vašeho produktu, zvolené strategii a individuálním přístupu k vašemu projektu. Nechceme zde odhalovat všechny naše procesy videomarketingu do detailů,  ale s potěšením je s vámi budeme osobně sdílet.

Vytvoříme vám videoreklamu a doručíme videa ke správné cílové skupině potenciálních zákazníků či uživatelů. Máme až 8 let praxe s reklamami – na Facebooku, Instagramu a Youtube. Na základě zkoumání jejich zaměření vybereme správné zájmy a kanály, na kterých jejich reklamu zobrazíme. Mít dneska reklamu a nedostat ji mezi lidi, je jako si koupit nové auto a nechat ho stát v garáži. Dosahy, zobrazení a shlédnutí dokážeme odhadnout na základě odvětví, ve kterém daná firma působí.

 1. Pohled na vnitřní trh
  Ponoříme se do vaší firmy do objevování proč, co a jak děláte. Co vás odlišuje od konkurence, na koho cílíte, kdo jsou vlivní hráči a čeho chcete dosáhnout.
 2. Pohled na externí trh
  Dále přichází analýza trhu, obchodu a zákazníků, kde definujeme spouštěče, bariéry a příležitosti. Jak oslovit, zapojit a vést vaše ideální zákazníky k vytvoření konverze.
 3. Vytvoření strategie
  Definujeme přístupy k cílení, taktice a zasílání zpráv, poskytneme doporučení ohledně načasování, rozpočtů a zdrojů. Určíme měření použitá ke sledování výsledků. Plán bude zahrnovat jak video, tak případná další média.
 4. Neustálé zlepšování
  Video marketing je probíhající proces. Každý měsíc nebo čtvrtletí budeme optimalizovat strategii měřením a analýzou výsledků, testováním různých proměnných a neustálým zlepšováním výsledků.

 

Pojďme tvořit reklamní kampaně a vybudovat náskok před vaší konkurencí.

Vstupte do světa video marketingu, napište nám nebo zavolejte.

  Kontakt: + 420 775 127 006, VideoAnimace@VideoAnimace.com
  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
  Nahoru