Vytvořit poptávku

Videomarketing

Do videomarketingu patří celá řada marketingových postupů, které využívají chytře navržená videa, tak aby upoutala divákovu pozornost, získala jeho důvěru a inspirovala ho k akci.  Videomarketing je proces, který vám pomůže zvýšit výkonnost vašich videí. N8vrh videomarketingu

Videomarketing není pouhé vložení videa do sociálních sítí. Ale je to především ucelený proces od analýzy, návrhu komunikace, tvorby konkrétního typu videa, umístění do vybraných medií až po vyhodnocování výsledků.

Video marketing vám pomůže najít vybrané publikum pro vaše videa a následně přivést potencionální zákazníky na vaše webové stránky. Díky jasnému cíli, analýze a navržené strategii získáme pro vás více zájemců o vaše produkty, služby a dostane vaši značku do centra pozornosti.

Pomocí videomarketingu získáte maximální výkon pro vaše videa

 • Videa účinně vysvětlují výhody produktů nebo služeb a umí přesvědčit zákazníka. Videa která jsou součástí komplexního návrhu vám zvýší návštěvnost a získají více poptávek. Vaše webová stránka musí být součástí promyšleného videomarketingu.
 • Pomocí videa a jeho SEO optimalizace vám zlepšíme pozici ve vyhledávání vašich stránek. Vyhledávače jako je Google, YouTube a Bing často upřednostňují webové stránky s videoobsahem, což pomáhá zlepšit pozice ve vyhledávání. Videa budují povědomí o značce a navazují osobnější kontakt s publikem.
 • Videa lze použít na různých platformách a v různých formátech, například na sociálních sítích, webových stránkách a v e-mailových marketingových kampaních.
 • Je potřeba navrhnout nejvhodnější řešení pro přehrávání videa, landing page, sběr kontaktů poptávek a vyhodnocování. Nejčastější tvorbou jsou krátká reklamní videa a animovaná explainer videa, která dobře komunikují s divákem a umí perfektně vysvětlit výhody nové služby. Nejdůvěryhodnější jsou natáčená videa , kde hovoří opravdoví spokojení zákazníci. S výběrem konkrétního videa vám rádi poradíme.

💡 Podívejte se na ukázky videí vytvořených pro videomarketingovou kampaň.

Natočili jsme skutečné zákazníky a získali jejich autentickou výpověď o tom jak probíhala instalace fotovoltaické elektrárny. Díky natáčení spokojených zákazníků, jsme získali mnoho materiálu z kterého jsme následně vytvořili 7 videí a 35 statických bannerů, které podpořili remarketing.

 

Chcete zjistit co vám můžeme nabídnout?

💡 Věnujte nám 2 min pozornosti, které vás posunou dál. Co je videomarketing

Základní varianta

Základní varianta videomarketingu by neměla chybět v žádné firmě, tvorba vašich videí musí mít jasnou strategii a cíl.  Každý náš klient potřebuje individuální přístup a my vám pomůžeme se správně rozhodnout, jestli investovat energii do tvorby explainer videí, reklamních videí nebo promo videa.

⭐ Získáte od nás tyto služby

 • Zdarma vám věnujeme 1 hodinu komunikace formou online meetingu, vyslechneme si vaše dotazy a navrhneme vám možnosti řešení.
 • V rámci vašeho rozpočtu vám navrhneme ideální a dlouhodobé řešení pro správu a výrobu videí. Získáte videa s hodnotným obsahem a výbornou optimalizaci.
 • Vytvoříme pro vaše videa SEO optimalizaci, díky tomu se videa zobrazí na prvních pozicích vyhledávání v Google a YouTube.
 • Jeden z prvních kroků je profesionálně nastavit vaši domovskou YT stránku. Propojíme všechna vaše videa do jednoho efektivního celku, kde se navzájem podpoří a zvýší se jim počet zobrazení. Vaše videa budou mít následně větší sledovanost.
 • Vytvoříme vám tematické playlisty videí, které zvýší sledovanost vašich videí.
 • V případě nutnosti vám navrhneme vhodnější umístění vašich videí než je YouTube. Díky tomu odstraním reklamy, které nebudou vašeho diváka před shlédnutím videa rozptylovat.
 • Součástí naší služby je analýza vaší konkurence a realizace řešení, které vaši značku vytáhne nahoru mezi přední firmy v daném oboru.
 • Videa pro vás budou nepřetržitě zdarma pracovat 24 hodin denně i několik let a sledovanost videí zaměříme na vaše potencionální zákazníky.

Udělejte první krok

 1. Napište nám jaký je váš cíl (co očekáváte od videa) a několik informací o vaší firmě nebo produktu.
 2. Navrhněte termín pro naše setkání formou online meetingu nebo si zavoláme po telefonu a probereme možnosti spolupráce.
 3. Následně vám pošleme konkrétní nabídku a po vašem odsouhlasení začínáme společně realizovat marketing a videa.

Zeptejte se nás na možnosti řešení

 

💡 Vyberte si rozšířenou spolupráci ve videomarketingu s rozpočtem, který pokryje placený mediální prostor umístění kampaní.

Rozšířená varianta

Rozšířená varianta videomarketingu je pro vás navržena již s podporou kampaní na Google Ads, YouTube, Sklik, Facebook a dalších sociálních sítích podle potřeby. Minimální doba pro kampaň je 2-3 měsíce.

⭐ Získáte od nás tyto služby

 • Vše co nabízíme v předchozí základní variantě videomarketingu.
 • Navrhneme vám tvorbu kampaní na Google Ads, YouTube, Sklik, Facebook a dalších. Každé kampani se věnuje náš specialista pro danou platformu.  Zde se věnujeme klientovi s maximálním nasazením a navrhujeme kompletní kampaně minimálně na 2 měsíce.
 • Součástí naší práce je i navržení vyšší výkonosti vašeho webu. Podrobně projdeme váš web a navrhneme řešení, které povede k získávání nových poptávek.
 • Připravíme vám několik variant videoreklam. Realizaci mnoha videí podle jasné strategie a vyhodnocování. Výkon kampaně se dá velice dobře měřit. Podpoříme videa i statickými bannery, které jsou vhodný například pro remarketing.
 • Po celou dobu kampaně vyhodnocujeme a ladíme reklamy k vyššímu výkonu.

 

Videomarketing může využívat různá videa

💡 Pomůžeme vám vybrat to nejlepší řešení pro vaši společnost. Podívejte se na ukázky videí nebo nás přímo kontaktujte s dotazem.

Video je pro firmy mocný nástroj

Čím lepší je strategie, tím úspěšnější je návratnost.

Zeptejte se nás na možnosti řešení

Vstupte do světa video marketingu

  Kontakt: + 420 775 127 006, VideoAnimace@VideoAnimace.com
  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
  Nahoru