Vytvořit poptávku

Naši klienti

Každý klient je pro nás stejně důležitý. Rádi pracujeme pro velké společnosti, státní organizace nebo startupy. 💡 Podívejte se na ukázky našich videí.

  • Atos
Zobrazit další

Doporučení našich klientů

Jan Hůlka

Marketing

Skvělá práce, hezké profesionální animace a včasné dodání, i při těžko splnitelném termínu. Můžu vřele doporučit.

Kamil Brzáka

Projektový manažer Trask solutions a.s.

Spolupráce s Martinem je velká paráda. Dokáže se naladit na správnou frequency potřeb a v dohodnutém čase dodá nejen výsledek. Důležitá pro mě byla skutečnost, že dokáže odkoučovat celý průběh tvorby videa. Což bylo zásadní, protože, narozdíl od něj, magii videoprůmyslu nerozumím. Velký dík a upřímné doporučení je na místě. Díky Martine za kompletní profesionální službu.

Michal Roh

Ředitel odboru podpory prodeje, ČD Cargo, a.s.
ČD Cargo

Velice si vážím profesionální spolupráce s výsledkem, který beze zbytku odpovídal našim představám při zadání animace.

Lukáš Buša

Marketing Manager

Working with VideoAnimace was great experience. We had difficult task to make complicated animation with impossible deadline to reach. After short time period I recognized how good decision it was to choose this company. They are passionate professionals with massive attention to details. It was such a pleasure to work with Martin and rest of the team.

Petra Brabencová

Marketing

S produkcí ,,VideoAnimace“ máme jen ty nejlepší zkušenosti. Dělali pro nás animované produktové video, které dopadlo skvěle. Moc oceňuji komunikaci, ochotu, trpělivost a hlavy plné nápadů=) V budoucnu rádi oslovíme k další spolupráci. Děkujeme.

Petr Rada

Výkonný ředitel 6K Group a.s.

Společnost VideoAnimace předčila naše očekávání nejen co se týče výborného zpracování našeho demo videa, ale také díky bezvadné komunikaci, dodržení domluvených termínů a v neposlední řadě velmi dobrou cenou.

Petr Placek

CEO

I loved working with VideoAnimace on our explainer video. We needed a short, funny, and informative video to explain our product and Martin and his team delivered exactly that. VideoAnimace is very professional, came up with creative ideas, and was able to match our existing style which was very important to us. If we needed to make a change, it was not a problem. Ideas, voice, design, animation. Everything was perfect. I would recommend VideoAnimace to anyone who is looking to do an explainer video for their business.

Marcela Rytířová

Manager Marketing Savills
www.savills.cz

Excellent cooperation, prompt response to any queries and professional approach. Recommendations and suggestions based on experience to help the client achieve the expected final result. Appreciate this cooperation very much.

Robert Pagan

Marketing

Perfektní a profesionální spolupráce na videu se skvělým výsledkem. Mockrát děkujeme za tým RAIL BUSINESS DAYS

Dan Havel

Provozovatel platební brány ThePay.cz
www.thepay.cz

Děkuji za super video, které sklidilo mezi uživateli velký úspěch! Martinovi služby můžu doporučit, je to profesionál.

Antonín Kozan

Jednatel firmy
Alpiro s.r.o.
www.ssls.cz

Při prohlídce referencí z tvorby animovaných video spotů bylo jasné, že už dál hledat nemusíme. Spolupráce probíhala hladce, a to i přesto že jednání muselo probíhat na dálku. Od odeslání poptávky až po realizaci a dodání hotového videa. Během prací jsme měli k dispozici aktuální scénář, mohli jsme si vybrat dabéra, jehož hlas nám nejvíce vyhovoval. Od začátku jsme věděli, jak bude animace z grafické stránky vypadat a co máme očekávat. Po zhlédnutí hotového videa navíc nebylo moc co upravovat. Prostě výborná práce, která předčila naše očekávání. Spolupráce nás velice těšila a děkujeme, nadále v ní plánujeme pokračovat.

Ing. Pavel Pekárek

Realitní makléř
www.pekarek-reality.cz

Spolupráci s VideoAnimace.com mohu všem vřele doporučit. Martin má profesionální přístup, výbornou komunikaci a od začátku zadání zakázky po její předání, jsem byl s jeho přístupem a službami po všech stránkách spokojený. Kromě tvorby mého promo videa, mi také pomohl s jeho umístěním na YouTube, kompletním nastavením, a v neposlední řadě také s návrhem videomarketingu, aby video mělo co nejlepší efekt. Finální výsledek v podobě vytvořeného videa byl skvělý a na 100 % splnil moje očekávání. Určitě se i v budoucnu na Martina znovu rád obrátím.

Ondřej Kučera

Jednatel firmy
www.definity.cz

Spolupráce s Videoanimace.com byla perfektní. Stačilo pár telefonátů, aby pochopili náš kreativní záměr propagace finančního softwaru FIMIS, rozvedli ho a zhmotnili ve velmi kvalitní produktové promo video. Ačkoliv jsme očekávali dlouhé dolaďování, které je pro podobnou spolupráci spíše pravidlem, k hotovému videu jsme nakonec prakticky neměli výhrad. Na výsledku je vidět cit pro detail a hodiny stráveného času. To vše za přijatelnou cenu. V případě, že budeme zvažovat výrobu obdobného videomateriálu, určitě se na Videoanimace.com znovu obrátíme.

Kamila H.

Klinika ReproGenesis
www.reprogenesis.com

Videoanimace.cz, alias Martin Frequency, pro naši kliniku ReproGenesis zpracovával propagační video v českém a anglickém jazyce. Spolupráce byla hladká a na profesionální úrovni. Zpracovatel zakázky uměl citlivě odhadnout náš záměr a dát mu formu, vyšel maximálně vstříc našim potřebám, dodržel termíny, stejně tak i odsouhlasený finanční rozpočet. Výsledné video má pozitivní ohlasy a dopad. A je pěkné. Další zakázky tohoto typu plánujeme znovu realizovat u videoanimace.cz.

Josef Treml

Farma na dlani
www.farmanadlani.cz

Výborná spolupráce, profesionální a zároveň přátelský přístup. Video animace byla předaná v termínu a s finálním výsledkem naprostá spokojenost. Proto jsme také služeb využili hned dvakrát. V budoucnu tomu nebude jinak. Na video animaci dostáváme spoustu pozitivních ohlasů, takže za Farmu na dlani naprostá spokojenost!

Karel J.

Jednatel firmy
www.cleanmate.cz

S prací jsme byli velmi spokojení. Děkujeme za skvělou spolupráci a vytvoření produktového videa. Oceňujeme flexibilní, rychlý a kreativní přístup. Vřele doporučujeme každému!

Lukáš Bryksa

Výkonný ředitel IMP net s.r.o.

Velká spokojenost s kvalitou i komunikací při tvorbě propagačního videa našeho projektu Mentem.cz. Mohu doporučit.

David Šimák

Marketing

Spolupráce s Martinem byla hladká a bezproblémová. Video zcela splnilo naše požadavky a bylo následně pozitivně přijato jak ve firmě, tak u klientů při propagaci.

Robertson Group s.r.o.

Developer

Parádní spolupráce a krásné video pro náš developerský projekt.

Zjistěte, kolik bude váše video stát

Vyrábíme videa, která dávájí výsledky. Staňte se i vy naším spokojeným klientem.

    Kontakt: + 420 775 127 006, VideoAnimace@VideoAnimace.com
    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
    Nahoru