Vytvořit poptávku

Tvorba školících videí – BOZP

Školení zaměstnanců nemusí být nudná a zdlouhavá činnost. Pro zaměstnance se může stát školící video zábavou a díky větší pozornosti si lépe zapamatují obsah videa. Školící videa šetří zaměstnavatelům čas a zejména náklady při náboru nových zaměstnanců. Bezpečnost práce tzv. BOZP je nejčastějším tématem, do videa se vyplatí společnosti investovat.

 

Školení bezpečnosti práce

Je mnoho způsobů, jak předat vašemu publiku v krátkém čase informaci. Můžete využít například animované video, které je ideální pro vzdělávání vašich zaměstnanců a zákazníků. Animované školící video vám názorně pomůže zobrazit nebezpečné a komplikované situace.

Základem předcházení úrazů je prevence. Vysvětlete svým zaměstnancům, jaké úrazy se nejčastěji stávají z příčin nedodržení správného pracovního postupu. Ukažte následky poranění, emotivní zážitek se divákovi vryje do paměti a pomůže předejít úrazům.

Automatizujte školení pro každého zaměstnance a vysvětlete celý proces u vás ve firmě. Využijte jednoduchým způsobem animaci a mluvené slovo.

Edukativní videa

Vzdělávací videa umožňují divákovi pochopit problematiku a inspirovat ho pro hledání řešení. Využijte edukační videa a motivujte svoje publikum. Zapojte diváka do „hry“.

 

  Podívejte se na další animovaná videa

 

Využijte moderní technologie pro bezpečnost práce na pracovišti

 

Zeptejte se nás na možnosti řešení vašeho videa

Využijte naše mnohaleté zkušenosti s produkcí videa.

    Kontakt: + 420 775 127 006, VideoAnimace@VideoAnimace.com
    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
    Nahoru