Vytvořit poptávku

Tvorba školících videí a BOZP

Ušetřete si čas a peníze při školení zaměstnanců

BOZP videa pomáhají neustále vzdělávat vaše zaměstnance. Někteří zaměstnavatelé využívají školící videa i přímo na pracovišti nebo v zázemí zaměstnanců. Školení zaměstnanců nemusí být nudná a zdlouhavá činnost. Pro zaměstnance se může stát školící video zábavou a díky větší pozornosti si lépe zapamatují obsah. Investice do videí o bezpečnosti práce nebo do vzdělávání se z dlouhodobého hlediska firmám vyplatí.

 

💡 Zeptejte se nás na možnosti vašeho videa

 

Školící videa šetří zaměstnavatelům čas a zejména náklady při náboru nových zaměstnanců. Je mnoho způsobů, jak předat vašemu publiku v krátkém čase důležitou informaci. Můžete využít například animované video, které je ideální pro vzdělávání a názorně vám pomůže zobrazit nebezpečné a komplikované situace na pracovišti. Další možností je natáčení reálného prostředí a vytvoření e-learningového videa s lektorem.

Školení bezpečnosti práce

Využijte moderní technologie pro bezpečnost práce na pracovišti. Pomocí videa proškolíme vaše publikum a získáme u nich bezpečné pracovní návyky. Školící video novým zaměstnancům představí technologické postupy a vám ušetří čas při opětovném školení.

 

💡 Podívejte se na další videa

 

Automatizujte školení pomocí edukativních videí

Základem předcházení úrazů je prevence. Vysvětlete svým zaměstnancům, jaké úrazy se nejčastěji stávají z příčin nedodržení správného pracovního postupu a ukažte následky poranění. Emotivní zážitek se divákovi lépe vryje do paměti a pomůže předejít úrazům. Vzdělávací videa umožní divákovi lépe pochopit problematiku a inspirovat ho pro zvýšení bezpečnosti na pracovišti.

Využijte edukační videa a motivujte publikum. Rádi vám navrhneme a vytvoříme ideální řešení pro vzdělávání vašeho publika.

Zeptejte se nás na možnosti řešení vašeho videa

Využijte naše mnohaleté zkušenosti s produkcí videa.

    Kontakt: + 420 775 127 006, VideoAnimace@VideoAnimace.com
    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
    Nahoru