Vytvořit poptávku

Tvorba školících videí – BOZP

 

Ušetřete si čas školením zaměstnanců

 

Školení zaměstnanců nemusí být nudná a zdlouhavá činnost. Pro zaměstnance se může stát školící video zábavou a díky větší pozornosti si lépe zapamatují obsah videa. Školící videa šetří zaměstnavatelům čas a zejména náklady při náboru nových zaměstnanců. Bezpečnost práce tzv. BOZP je častým tématem při školení, do videa se vyplatí společnosti investovat.


Je mnoho způsobů, jak předat vašemu publiku v krátkém čase informaci. Můžete využít například animované video, které je ideální pro vzdělávání vašich zaměstnanců a zákazníků. Animované školící video vám názorně pomůže zobrazit nebezpečné a komplikované situace.

 

Školení bezpečnosti práce

Využijte moderní technologie pro bezpečnost práce na pracovišti

Představte svým zaměstnancům nebo zákazníkům, jak snadno používat nástroje a produkty. Proškolíme vaše publikum a získáme větší zájem o využívání vašich produktů.

Základem předcházení úrazů je prevence. Vysvětlete svým zaměstnancům, jaké úrazy se nejčastěji stávají z příčin nedodržení správného pracovního postupu. Ukažte následky poranění, emotivní zážitek se divákovi vryje do paměti a pomůže předejít úrazům.

 

Automatizujte školení pro každého zaměstnance a vysvětlete celý proces u vás ve firmě. Využijte jednoduchým způsobem animaci a mluvené slovo.

Edukativní videa

Vzdělávací videa umožňují divákovi pochopit problematiku a inspirovat ho pro hledání řešení. Využijte edukační videa a motivujte svoje publikum. Zapojte diváka do „hry“.

 

  Podívejte se na další animovaná videa

Zeptejte se nás na možnosti řešení vašeho videa

Využijte naše mnohaleté zkušenosti s produkcí videa.

    Kontakt: + 420 775 127 006, VideoAnimace@VideoAnimace.com
    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
    Nahoru