Vytvořit poptávku

Případové studie

Pro klienty navrhujeme videa přesně tak, abychom splnili cíl🎯, který jsme si předem stanovili. Vybrali jsme pro vás několik odlišných případových ukázek.

 

Spolupracujeme na velkých projektech

Podíleli jsme se na tvorbě projekce pro konferenci Cloudcamp 2017. GEETOO (dříve G2 server) je nejrychleji rostoucí cloud provider ve střední Evropě. Naším úkolem bylo vytvořit části animací, které simulovaly fiktivní svět. Projekce byla součástí scény s herci a tanečníky.

 

Vytváříme videoprezentace pro velké společnosti

Společnost ČD Cargo, a.s., je dceřiná společnost Českých drah, specializující se na nákladní dopravu. Našim úkolem bylo vytvořit kreslenou a zábavnou prezentaci, která představí investice ČD Cargo v roce 2019. Náš klient byl velice spokojen a jsme rádi za jeho doporučení.

 

Pomohli jsme získat ocenění robotickému vysavači

Robotický vysavač CleanMate je úspěšný výrobek, který získal řadu ocenění. Vysavač se stal produktem roku 2017. Jsme rádi, že jsme se mohli podílet na jeho propagaci. Našim úkolem bylo vytvořit produktové video, které představí všechny jeho výhody.

 

Vytváříme videa, která přináší inovativní řešení

Natočili jsme promo video elektronického přístroje XLifter, ovladače zdokonalujícího vyzdvižení podvozku automobilu Land Roveru. Úkolem bylo prezentovat všechny vychytávky XLifteru. Produkt nemá v rozsahu funkcí konkurenci, nyní se prodává po celém světě.

 

Jsme u zrodu nových služeb pro malé a střední firmy

Dostali jsme úkol představit novou službu czechbusinesscloud, která je naprosto jedinečná. Služba poskytuje firmám aplikace, které pomáhají zefektivnit jejich každodenní činnosti. Propojuje zkušené programátory aplikací a firmy, které nemají vlastní IT oddělení. Podobná explainer videa jsou zde.

 

Zeptejte se nás na možnosti řešení vašeho videa

Zapojte se do “hry” a ovlivněte své publikum. Video je nejlepší způsob, jak upoutat pozornost lidí a sdělit jim váš názor.

    Kontakt: + 420 775 127 006, VideoAnimace@VideoAnimace.com
    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
    Nahoru