Vytvořit poptávku

Případové studie

Vybrali jsme několik případových studií, díky kterým si můžete vytvořit přehled o naší práci. Na začátku každého projektu nás zajímá cíl, který klient od videa očekává. Mnohdy nestačí vytvořit jen video, ale pro jeho úspěšné využití je potřeba komplexně navrhnout celou video kampaň, landing page, videa pro remarketing, videa pro sociální sítě a rozmyslet předem umístění videa na webové stránce klienta. 

Případová studie úspěšné firmy Fotovolt system s.r.o.

 • Obor klienta: Návrh a instalace fotovoltaických elektráren.
 • Klient požadoval: Vytvořit promo video a odlišit se od konkurence.
 • Proběhla analýza konkurenčních firem z oboru fotovoltaiky: Fotovoltaika je u nás v silném konkurenčním prostředí. Většina firem používá fotky z fotobanky, má za sebou pár zakázek a přitom se chlubí tisíci zákazníky. Kvalita a odbornost služeb většiny konkurence je velice rozdílná. Cena  za proklik PPC reklamy je velice vysoká.

💡 Náš návrh řešení a realizace: Navrhli jsme klientovi celou kampaň, především jsme se domluvili na natáčení skutečných zákazníků a jejich zkušenosti s firmou Fotovolt systém. Díky našemu natáčení a focení na několika místech, jsme získali jedinečný videomateriál z kterého jsme nadále mohli tvořit videa, bannery pro reklamní kampaně a některé fotogrtafie se umístily na novou webovou stránku. Jakmile jsme natočili příběhy několika zákazníků, tak jsme začali pracovat na tvorbě hlavního promo videa pro webovou stránku. Souběžně jsme s našim specialistou na online marketing připravovali kampaně zaměřené na Google Ads a Facebook. Z materiálu jsme vytvořili reklamní videa a bannery. Společně s klientem jsme spolupracovali na návrhu řešení nejvhodnějšího způsobu přehrávaní videí na webové stránce.

Výroba: 7 videí doporučení zákazníků, 1 promo video firmy a mnoho bannerů.

Výsledek: Odlišili jsme se od konkurence a ukázali jsme potencionálním zákazníkům, že firma patří k nejzkušenějším firmám v oboru fotovoltaiky. Klient získal mnoho zakázek nad jeho očekávání a některé vzdálenější poptávky klient musel odmítat. Kampaň stále běží a připravujeme další řešení video marketingu.

 

Tvorba vysvětlujících animovaných videí pro Mail Step a.s.

 • Obor klienta: Fulfillment
 • Klient požadoval: Vytvořit animované video, které v krátkém okamžiku vysvětlí výhody Fulfillmentu. Mail Step expanduje a je potřeba vytvořit animované video v několika jazycích.
 • Proběhlo poznání firmy a celého procesu: Základem bylo rychle a srozumitelně vysvětlit B2B firmě výhody které Mail Step přináší.

💡 Návrh řešení a realizace: Naše kreativa byla založena na postavičce představující podnikatele vlastnící e-shop, který musí každý den řešit mnoho činností a nemůže se naplno věnovat rozvoji firmy. Bylo potřeba nastudovat korporátní identitu společnosti a styl grafického zpracování ikon na webové stránce. Vytvořili jsme několik jazykových lokalizací.

 

Tvorba znělky pro konferenci o digitalizaci

 • Klient: Český eGovernment – Digitální a informační agentura
 • Klient požadoval: Vytvořit atraktivní video znělku pro konferenci o digitalizaci.

💡 Návrh řešení a realizace: Naše kreativa byla založena na propojení několika částí (symbolů) v jeden celek. Veškerá energie, internet a komunikace prochází vším co nás obklopuje. Lidská inspirace vychází z pochopení základních principů přírody.

 

 Spoluprácujeme na velkých projektech

Podíleli jsme se na tvorbě projekce pro konferenci Cloudcamp 2017. Společnost G2 server se přejmenovala na GEETOO, je to nejrychleji rostoucí cloud provider ve střední Evropě. Naším úkolem bylo vytvořit části animací, které simulovaly digitální svět, který je potřeba chránit od zneužití. Projekce byla součástí scény s herci a tanečníky.

 

Pomohli jsme získat ocenění robotickému vysavači

Robotický vysavač CleanMate je úspěšný výrobek, který získal řadu ocenění. Vysavač se stal produktem roku 2017. Jsme rádi, že jsme se mohli podílet na jeho propagaci. Našim úkolem bylo vytvořit produktové video, které představí všechny jeho výhody.

Vytváříme videa, která přináší inovativní řešení

Natočili jsme promo video elektronického přístroje XLifter, ovladače zdokonalujícího vyzdvižení podvozku automobilu Land Roveru. Úkolem bylo prezentovat všechny vychytávky XLifteru. Produkt nemá v rozsahu funkcí konkurenci, nyní se prodává po celém světě.

Jsme u zrodu nových služeb pro malé a velké firmy

Zeptejte se nás na možnosti řešení vašeho videa

Zapojte se do “hry” a ovlivněte své publikum. Video je nejlepší způsob, jak upoutat pozornost lidí a sdělit jim váš názor.

  Kontakt: + 420 775 127 006, VideoAnimace@VideoAnimace.com
  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
  Nahoru