Tvorba reklamních videí

NOVÁ SLUŽBA: Získejte atraktivní reklamní video do 5 dnů za 10 tis. Kč. Tvorbu druhého reklamního videa z předchozího projektu můžete mít již za 5 tis. Kč.

Máte e-shop nebo web, který nabízí služby vašim zákazníkům? Využijte video pro efektivnější komunikaci se zákazníky a získejte výhodnější cenu pro tvorbu vašich videí. Zeptejte se nás na možnosti řešení: videoanimace@videoanimace.com

Využijte video reklamu na Facebooku a YouTubu

 • Propagujte své produkty a služby na sociálních sítích. Reklamní video využijete také například pro Sklik, Google Ads, televizi na prodejně nebo pro newsletter.
 • Reklamní animace jsou ideální pro online marketing a videokampaně. Pojďte s námi jednoduše a rychle vytvářet videa pro Facebook, YouTube nebo Instagram.

Toto je alt obrázku 1
Toto je alt obrázku 2
Toto je alt obrázku 3
Toto je alt obrázku 4

 

 

Jaká je cena reklamního videa?

Dokážeme snížit náklady na výrobu. První video vám vytvoříme za cenu od 10 tis. Kč a druhé můžete mít již od 5 tis. Kč. Video se slevou musí vycházet z projektu a stylu prvního videa. Potřebujete k videu nahrát hlas herce tzv. voiceover? Žádný problém, hlas nahrajeme a přidáme do videa. Reklamní video ve vašem firemním stylu vám vytvoříme po schválení scénáře s rychlostí dodání od 2 až 5 dnů.

 

Objednat video

Jak objednat video?

Vyplňte základní specifikaci pro tvorbu vašeho videa v objednávkovém formuláři.

 1. V objednávce si vyberte zda chcete video vytvořit v klasickém poměru stran 16:9 nebo v poměru stran 1:1. Jestli potřebujete video delší než 20 s, tak je potřeba zvolit příplatek. Přejete-li si vložit do reklamního videa vlastní fotografie nebo vlastní krátké video, zašlete je na náš e-mail videoanimace@videoanimace.com. Do mailu můžete také poslat vaše logo ve formátu AI, SVG nebo PNG, specifikovat CI informace, doplnit ikony a font požadovaného písma. Můžete si vybrat možnost videa s hudbou a doplněním hlasu herce.
 2. Objednávkový formulář doplňte o vaše fakturační a platební údaje a odešlete.
 3. Po obdržení platby začneme s realizací vašeho videa, které vám s radostí připravíme do max. 5 dnů od schválení scénáře.  V případě, že se vám video z jakéhokoliv důvodu nebude líbit, tak vám peníze vrátíme na váš účet.

Máte jakýkoliv dotaz?

Neváhejte se nás zeptat, konzultace je zdarma.
e-mail: videoanimace@videoanimace.com
tel: +420 775 127 006

 


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.


Potřebujete odpovědět na vaše otázky?

Neváhejte se nás zeptat

 

Proč využívat YouTube a Facebook videa?

Videoreklama na internetu má  skvěle zacílení a okamžitě zobrazuje výsledky. Využíváme ve videu velký animovaný text, který upoutá diváka i při vypnutém zvuku na mobilu. Naše tvorba Facebook, YouTube nebo Instagram videí je navržena tak, aby nejlépe vyhovovala zobrazení pro konkrétní sociální síť. Přizpůsobujeme poměr stran videa pro mobil nebo desktopu. 

 

Najměte si našeho specialistu na videomarketing

Každá videoreklama potřebuje to správné nastavení a zacílení na skupinu zákazníků. Nemáte specialistu na online marketing? Nevadí, využijte náš zkušený tým markeťáků.

Potřebujete se poradit před objednávkou?

Můžete nejdříve vyplnit žlutý poptávkový formulář a my vám rádi odpovíme na všechny vaše dotazy. Kontakt: + 420 775 127 006, VideoAnimace@VideoAnimace.com

  Kontakt: + 420 775 127 006, VideoAnimace@VideoAnimace.com
  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
  Nahoru