Vytvořit poptávku

Tvorba reklamních videí

Navrhneme vám úspěšné video kampaně pro váš byznys. Vytváříme emotivní reklamní videa, která dokáží přivést potencionální zákazníky na váš web. 

 

Zeptejte se nás na možnosti řešení videí pro vaši společnost. Tvorbu druhého reklamního videa vám můžeme vytvořit o 30% levněji než první video.

 

Využijte video reklamu na Facebooku a YouTubu

 • Propagujte své produkty a služby na sociálních sítích. Reklamní video uplatníte například pro Sklik, Google Ads, televizi na prodejně, komerčních monitorech nebo pro newsletter.
 • Reklamní animace jsou ideální pro online marketing a videokampaně. Pojďte s námi jednoduše a rychle vytvářet videa pro Facebook, YouTube nebo Instagram.

Rádi vám pomůžeme navrhnout ideální řešení. 

 

Jaká je cena reklamního videa?

Dokážeme snížit náklady na výrobu. Druhé video vám můžeme vytvořit již o 30% levněji. Video se slevou musí vycházet z projektu a stylu prvního videa. Potřebujete k videu nahrát hlas herce tzv. voiceover? Žádný problém, hlas nahrajeme a přidáme do videa.

Jak objednat video?

 1. Pošlete nám poptávku a jednoduše v několika bodech napište co je pro vás důležitý sdělit divákovi.  Můžete také poslat vaše logo ve formátu AI, SVG nebo PNG, specifikovat CI informace a font písma. Jestli máte odkaz na inspirativní video, tak nám jej pošlete.
 2. Po vzájemné domluvě a potvrzení objednávky, vám navrhneme řešení realizace vašeho videa.
 3. Vytvořené video vám pošleme ke schválení v domluveném termínu.

Máte jakýkoliv dotaz? Neváhejte se nás zeptat, konzultace je zdarma.
e-mail: videoanimace@videoanimace.com
tel: +420 775 127 006

 

Proč využívat YouTube a Facebook videa?

Videoreklama na internetu má  skvěle zacílení a okamžitě zobrazuje výsledky. Využíváme ve videu velký animovaný text, který upoutá diváka i při vypnutém zvuku na mobilu. Naše tvorba Facebook, YouTube nebo Instagram videí je navržena tak, aby nejlépe vyhovovala zobrazení pro konkrétní sociální síť. Přizpůsobujeme poměr stran videa pro mobil nebo desktopu. 

 

Najměte si našeho specialistu na videomarketing

Každá videoreklama potřebuje to správné nastavení a zacílení na skupinu zákazníků. Nemáte specialistu na online marketing? Nevadí, využijte náš zkušený tým markeťáků.

Pojďte do toho a vyplňte vaši poptávku.

Rádi odpovíme na všechny vaše dotazy.

  Kontakt: + 420 775 127 006, VideoAnimace@VideoAnimace.com
  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
  Nahoru