Vytvořit poptávku

Videa zdravotnických prostředků a léků

Podívejte se na možnosti řešení videí pro zdravotnictví a farmaceutický průmysl. Rádi vám vytvoříme videa pro propagaci zdravotnických prostředků a léků. Pojďme si nejprve stanovit cíle a základní údaje vaší prezentace. Pomůžeme vám odprezentovat přírodní léky, léčiva nebo doplňky stravy.

 

Podpořte svůj prodej léků a zdravotnických prostředků

Pacient by měl jednoduše pochopit problém a mít snadnou možnost najít řešení. Inspirujte potencionálního klienta a pomažte mu udělat první krok ve změně k lepšímu. Podívejte se na 3D video, které vysvětluje choulostivé téma, které se týká většiny lidí.

Vyprávějte na kameru příběh hercem nebo herečkou. Doporučení zákazníkových blízkých nebo známých osobností vzbuzuje větší důvěru ve výrobek. Pokud máte delší prostor pro vysvětlující video, tak využijte reálné natáčení.

Krátká reklamní videa farmaceutických firem

Využijte sílu mediálního prostoru na internetu a TV. Pomůžeme vám sestavit a vytvořit reklamní videa pro každý mediální prostor, stopáž a rozměry.

 

💡 Podívejte se na další reklamní spoty

 

Miřte přesně na svoje cílové skupiny. Máte více cílových skupin, potřebujete využívat sezónnost kampaní léků a zdravotnických doplňků? Rádi vám připravíme více variant videí, krátká videa pro nepřekročitelné reklamy a delší reklamní sdělení.

 

Zeptejte se nás na možnosti řešení vašeho videa

Využijte naše mnohaleté zkušenosti s produkcí videa.

    Kontakt: + 420 775 127 006, VideoAnimace@VideoAnimace.com
    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
    Nahoru