Vytvořit poptávku

10 nejlepších explainer videí

Podívejte se na nejlepší videa z naší dílny a inspirujte se řešením pro tvorbu 💡explainer videa.

Ukázky animovaných videí

Našich top 10 ukázek videí, vám pomůže se lépe orientovat v možnostech řešení. Napište nám nezávaznou poptávku a dozvíte se více informací o řešení vašeho videa.

 

Animované explainer video em Client

Vytvořili jsme v několika jazycích explainer animované video pro eM Client. Video hravou formou představí hlavní výhody používání profesionálního e-mailového klienta. E-mailový klient zrychluje komunikaci a umožňuje efektivně vyhledávat v historii e-mailů.

 

 

Explainer video pro Trask OmniPod Průmysl 4.0

Blíží se čtvrtá průmyslová revoluce a štěstí přeje připraveným. Animované explainer video pro Trask solutions OmniPod, firma pomáhá svým klientům zlepšovat procesy napříč celým podnikem. Překonávat obtížnosti při vedení velkých firem a využít moderní technologie pro svůj prospěch.

 

Animované video Tritius

Sofistikovaný systém pro správu knihoven, který dokáže vyhodnotit o jaké knihy budou mít čtenáři zájem a jaké knihy nakoupit. Tritius ušetří knihovnám čas a získá užitečné informace v oboru vzdělávání. Nové možnosti  moderních technologií a systému Tritius mění knihovnu v komunikační a vzdělávací místo nového významu.

 

 

Animované infografické video Mentem

Říká se, kdo si hraje, ten nezlobí. Hry na webové stránce mentem.cz vás pobaví a zároveň posílí váš mozek. Trénujte svoji paměť, pozornost a prostorovou orientaci. Naše video představuje herní portál, který vám pomůže zdokonalit paměť.

 

Animace Školní vlak

Úkolem bylo vytvořit video, které osloví rodiče, děti a učitelé. Portál slouží pro výuku jak doma tak ve škole. Kreslené video představuje výhody portálu a přitom podporuje novou značku (logo vláčku). V krátkém okamžiku dokáže zaujmout a sdělit nejdůležitější informace. Kreslená videa

 

 

Výroba crowdfunding videa

Zajímavý projekt se dá realizovat pomocí vybraných financí od dárců. Úspěšný crowdfundingové projekty se bez videa neobejdou. Popsat rychle a srozumitelně svůj záměr v několika sekundách je náročné. Vhodná varianta je zvolit animaci místo natáčeného videa.

 

 

Video pro Fimis

Explainer animované video pro finanční plánovací nástroje, nemusí zobrazovat jen nudné grafy. Přirovnali jsme řízení firmy k řízení a navigaci lodí. Synchronizovaná posádka, která má jasný směr je připravena lépe překonávat překážky a dosáhnout svého cíle. V jednom okamžiku máte přehledně zpracovaná data vždy k dispozici.

 

Víte co jsou SSL certifikáty?

Je mnoho důvodů proč přejít z http na https. Video AlpiroSSL popisuje výhody zabezpečených stránek, vaši klienti ocení bezpečnost údajů, které vkládají do vašich stránek. Značnou výhodou je, že Google https stránky zvýhodňuje oproti ostatním. Méně technicky informovaný divák, díky animaci snadno pochopí výhody zabezpečené webové stránky.

 

Video realitní kanceláře

V konkurenční prostředí realitních kanceláří a makléřů, je budování kvalitního jména důležité. Video představuje hlavní body na kterých si makléř zakládá, budovat důvěru, spokojenost a férovou cenu. Animace dobře funguje a má kladný ohlas u publika.

 

Explainer video Sophia Solutions

Explainer video umí získat nové klienty a vysvětlit výhody vaší aplikace. Plánovací a controllingový nástroj XENIE pomáhá efektivně vyhodnocovat data, která pomáhají přizpůsobovat prodejní strategii a řízení firmy. Aplikace využívá technologii IBM a Oracle.

 

Využijte našich zkušeností při tvorbě videa

Pojďte tvořit úspěšná videa a získejte zájem vašeho publika.

    Kontakt: + 420 775 127 006, VideoAnimace@VideoAnimace.com
    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
    Nahoru